Mistrzostwa ZSEO w tenisie stołowym

W czwartek, 11 paźdiernika 2018 roku, odbyły się Mistrzostwa ZSEO w tenisie stołowym. Do rywalizacji przystąpiło 35 uczniów naszej szkoły i… 1 uczennica!
Zawody rozegrano wg systemu play-off, czyli przegrywający odpadał. Paula Kluczyńska (1TOR) spisywała się bardzo dobrze i znalazła się wśród najlepszej ósemki zawodników, przegrała dopiero w ćwierćfinale ze zwycięzcą Turnieju – Marcinem Prusinowskim.
W ćwierćfinałach znaleźli się także Krystian Juszczak (1TI), który przegrał z Filipem Krawczykiem (2bTL); Marcin Skubiszyński (2TI), który pokonał Bartłomieja Śliwińskiego (4TE) i Michał Helman (4TE) – zwycięzca pojedynku z Mikołajem Grajkowskim (3TE).
W ½ finału Marcin Prusinowski pokonał Filipa Krawczyka, a Michał Helman wygrał z Marcinem Skubiszyńskim. W wielkim finale Marcin Prusinowski pewnie pokonał Michała Helmana 3:0, a w meczu o 3 miejsce Filip Krawczyk pokonał Marcin Skubiszyńskiego również 3:0.
Serdecznie gratulujemy najlepszym i życzymy powodzenia w Mistrzostwach Powiatu, które odbędą się już za tydzień w hali przy ul. Sobieskiego.
Serdeczne podziękowania dla Pani Wierzelewskiej z naszego sklepiku, która zaopatrzyła nas w wody w źródlane :)

Tekst i zdjęcia: pan Radosław Witkowski

Go to top