Piknik Ekonomika 2018

Od poniedziałku do środy (24, 25 i 26 września 2018) przy różnej aurze młodzież Ekonomika integrowała się podczas pikniku w Przybrodzinie:
- 24.09. - poniedziałek – Logistycy,
- 25.09. - wtorek – Informatycy i Organizatorzy Reklamy,
- 26.09. - środa – Ekonomiści, Handlowcy, Sprzedawcy.
Piknik Integracyjny ZSEO to wydarzenie, które stało się tradycją naszej szkoły. Uczniowie klas pierwszych wszystkich kierunków są witani i przyjmowani w poczet społeczności ZSEO. Konkurencje i zabawy przygotowują uczniowie klas drugich, którzy czuwają nad imprezą. Widownią są uczniowie klas trzecich i czwartych, którzy też włączają się do wspólnej zabawy.
Celem imprezy było bliższe poznanie kolegów, jak również wychowawców i nauczycieli. Głównymi Organizatorami pikniku ze strony kadry była Pani Anna Kamzela – Bilska oraz Pan Krzysztof Bartkowiak.
O odpowiednie menu każdy dbał indywidualnie, każda z klas zaprezentowała piknikowe specjały: kiełbaski na grilla i ognisko, napoje, ciastka, owoce, kawy, herbaty itp.
Wszyscy tradycyjnie świetnie się bawili, choć temperatura, szczególnie pierwszego dnia, nie była zbyt wysoka, ale dla rozbawionych i będących w ruchu uczestników, nie stanowiło to problemu.

Poniżej zdjęcia wszystkich klas pierwszych w roku szkolnym 2018/2019.

Więcej zdjęć na szkolnym fb. Zapraszamy :)

Go to top